تلفن تماس : 32219740 - 32219741

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی نوین

Demo Post

 

در مرحله ی بالینی جراح محل قرار گرفتن ایمپلنت را همراه با تصاویر مربوط به آن (OPG) بررسی میکند . پس از معاینه و بررسی دقیق  اگر جراح تشخیص دهد که مکان انجام عمل ایمپلنت دندان وجود دارد بیمار را مطلع می سازد .

 ایمپلنت دندانپزشکی آرمان

جراحی ایمپلنت تحت بی حسی موضعی انجام می شود . به کمک ابزارهای خاص ایمپلنت دندان که از جنس تیتانیوم هست در محل مورد نظر قرار داده می شود . سپس جراح لثه را بخیه میزند و دوره ی ترمیمزخم شروع میشود . مدت زمان ترمیم به کیفیت استخوان فک بیمار بستگی دارد . روند بهبودی 2 تا 6 ماه به طول می انجامد که در این مدت با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی نوین و معاینه توسط پزشک می توانید از روند بهبودی خود آگاه شوید . در این مدت جوش خوردن ایمپلنت با استخوان فک یا اوسئو اینترگریشن صورت میگیرد . باید مراقب بود که در این مدت فشار یا ضربه ای به ایمپلنت وارد نشود .

 ایمپلنت کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی

پس از گذشت مرحله ی بهبودی با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی شبانه روزینوین ایمپلنت بررسی می شود تا معلوم شود که با فک جوش خورده است یا نه . اگر مشخص شد که استخوان با ایمپلنت جوش خورده است قطعه ای پروتز توسط پیچ به ایمپلنت متصل می گردد . این قطعه نیم پایه نامیده می شود . این قطعه دندان یا روکش را در جای خود نگه می دارد . دندانپزشک این قطعه را در استخوان فک قرار داده و سپس روکش یا تاج دندان قالب گرفته شده را روی آن می نشاند . روکش یا تاج دندان به کمک پیچ یا ماده ی مخصوص به قطعه ی پروتز متصل می گردد .

 ایمپلنت دندانپزشکی آرمان ملارد

 لازم به ذکر است که ممکن است پیش از جراحی ایمپلنت نیاز به انجام جراحی دیگر داشته باشیم . اگر کیفیت استخوان فک خوب نباشد ،پیوند استخوان انجام می شود . یعنی بیمار وضعیتی دارد که در آن ایمپلنت باید به ناحیه ی خافی فک بالا متصل گردد و به سبب وجود سینوس های فکی ، استخوان این ناحیه کیفیت مناسب را ندارد و در نتیجه باید پیوند استخوان انجام گیرد . این عمل برجسته سازی سینوس یا لیفت سینوس نامیده می شود و در آن کف سینوس توسط پیوند استخوان تقویت می شود . بدین ترتیب استخوان ناحیه به اندازه ای محکم می شود که بتواند ایمپلنت را در خود جای دهد.  

 

تماس باما

آدرس

کرج  ،  خیابان شهید بهشتی  ،  نبش کوچه

بیمارستان امام خمینی ، برج کهن ، طبقه 2 ، واحد 2

ساعت کاری

شبانه روزی

تلفن


32219740 026
32219741 026

www.asan123.com